משרד ראשי: 03-6148523 | מוקד שירות 24 שעות: 5202*עקבו אחרינו בפייסבוק

חילוץ רכב | חילוץ רכבים | מ.מ.ס.י

 

חילוץ רכבים- על חלוצים ומחלצים

כאשר אנו חושבים על חילוץ, מיד עולים בדמיוננו חזיונות של קרבות וחיילים תחת אש תופת, מטיילים חסרי זהירות ואחריות הנתקעים בין שמיים וארץ או שנופלים לוואדי עמוק וזקוקים לסיוע מקצועי של 669 או של מסוקי מד"א ואפילו כאלו המוצאים עצמם בשבי של מורדים, אי שם באסיה או באפריקה ומבקשים להשתחרר בעזרת תשלום כופר או פעולה הרואית כזו או אחרת. מעטים מאוד, אם בכלל, חושבים על חילוץ רכב כאופציה הראשונה במקרה מעין זה, וגם אלו שכבר מעלים סיטואציות כאלו בראשם, מעדיפים לנטרל זאת במהירות האפשרית ולחשוב מחשבות חיוביות על טיולים, נסיעות מוצלחות וחוויות מהדרך.

למען האמת, המקרים שבהם זקוק אדם לסיוע ולעזרה בנושאי חילוץ רכב תקוע או עומד, הם גבוהים בעשרות מונים מכל שאר המקרים שהוצגו, ובטח שהם נפוצים ויומיומיים יותר, ולמרות שבכמה מקרים יבקש אדם ליפול בשבי המורדים הקולומביאניים מאשר להיתקע עם הרכב באמצע איילון צפון ביום ראשון בבוקר, הרי שעדיין לא מדובר על מקרים שהם כה דרמטיים וקרדינאליים, וניתן, בשיחת טלפון פשוטה ומהירה, לפתור אותם ולהמשיך בחיים כרגיל. חילוץ רכבים תקועים, בין אם בשטח חולי, בוצי, טרשי או עירוני, הוא עניין לחברות מקצועיות ומקצועניות, היודעות כיצד לטפל בבעיות השונות וכיצד לגרום לרכב לפעול מחדש או לצאת ממקומות בעייתיים ביעילות ובקלות. חברות כגון מ.מ.ס.י שרותי דרך ערוכות ומזומנות, לאורך כל השנה כמעט (למעט ביום כיפור), לצאת לשטח, להגיע לנקודות שונות ומשונות, לתפעל אירועים ומצבים פרובלמאטיים ולגרום ללקוחות שלהן לשכוח, במהירות האפשרית, את המצב אליו נקלעו ולהמשיך בשגרה הנורמטיבית שלהם, עם רכב חלופי מתאים או עם הרכב שלהם, לאחר שעבר טיפול ובדיקות תקינות בשטח.

ברוב רובם של המקרים, מדובר על מצבים של בעיות מכאניות או חשמליות ברכב, מצבים שאי אפשר היה לצפות מראש או שהיו סימנים מוקדמים שפשוט לא נלקחו ברצינות על ידי הנהג או על ידי בעליו של הרכב, ובמקרים מעין אלו הטיפול והתפעול של חברות המתמחות בתחומי חילוץ רכב הם פשוטים באופן יחסי ודורשים החלפת רכיב או גרירה למוסך מורשה, אך ישנם גם מצבים בהם נתקעים רכבי שטח וג'יפים בשטחים שאינם סלולים או נגישים ולכן עולה הצורך בפרוצדורות קצת יותר מורכבות ומסובכות כגון שימוש ברכבים כבדים בעלי מנוף, אנשי מקצוע המתמחים בחילוצי שטח וציוד מכאני מיוחד, אשר לא רק יצליח במשימת חילוץ רכב אלא גם ימנע פגיעה היקפית או משנית, מעבר למה שכבר נפגע.

חילוץ רכבים היא עבודה הדורשת מיומנות גבוהה, סבלנות ויכולות טכניות משמעותיות, ואת כל אלו יכולות רק מספר חברות בישראל לספק למבוטחים שלהן, ואחת מהן היא חברת מ.מ.ס.י שרותי דרך, הפועלת תחת כנפיה של חברת השכרת הרכב הבינלאומית והגדולה אלבר, ולכן מאחוריה גם ניסיון רב שנים, גם מוניטין מעולים, גם יכולות ביצוע מוכחות וגם אמינות ומהימנות מקצועית גבוהות. חשוב שכל אדם המבקש לעשות ביטוח מקיף לרכב, הכולל גם שירותי דרך וגרירה, ידאג לכלול בפוליסה גם שירות חילוץ רכבים המתאים לסוג הרכב שלו ולאופי מסלולי הנסיעה שלו, ויבקש לעשות זאת רק עם מ.מ.ס.י שרותי דרך.

 


דף הבית | שירותי דרך | חילוץ רכבים | תיקוני דרך | תיקון תקר | החלפת מצברים | אספקת דלק | תיקון שמשות | השכרת רכב