משרד ראשי: 03-6148523 | מוקד שירות 24 שעות: 5202*עקבו אחרינו בפייסבוק

כתבות ומאמרים

שירותי דרך וגרירה- ושוב נצאה אל הדרך

כתבות ומאמרים >>

שירותי דרך וגרירה- ושוב נצאה אל הדרך...

אין דבר שיכול להעכיר את אווירת הטיול או את חוויית הנסיעה יותר ממצב שבו הרכב נעצר וממאן להמשיך ולנסוע, ללא סיבה נראית לעין או ללא שום התראה מוקדמת, ובטח במצב שבו הנהג או הנוסעים אינם מוסכניקים מומחים ואפילו קרובים לכך.

כאשר הרכב נתקע, נעצר או שיש לו בעיה מכאנית, כזו או אחרת, המונעת מבעליו להביא אותו למוסך מורשה באופן עצמאי וללא סיוע, הרי שיש צורך מהותי בסיוע של שירותי דרך וגרירה וככל שאלו יהיו יותר אמינים, מקצועיים ומיומנים, כך היכולת להיחלץ מהמצב ולהמשיך, מהר ככל האפשר, בטיול או בנסיעה, הופכת ליעילה ולאפקטיבית הרבה יותר.
 
ישנן לא מעט חברות וישנם לא מעט גופים שמספקים את אותם שירותי דרך וגרירה, ורובם פועלים כחוק ובצורה מקצועית מול חברות ביטוח, מוסכים מורשים וגופים מקצועיים נוספים, וחלקם, דוגמת חברת מ.מ.ס.י שירותי דרך, אף מגדילים לעשות ומאפשרים למבוטחים שלהם לא רק שירותי דרך וגרירה, דוגמת החלפת תקר בגלגל, החלפת מצבר שנגמר או החלפת רכיבים וחלפים שונים במנוע, אלא גם אספקת רכב חילופי והגעה של נציג החברה לכל נקודה ונקודה שבה נמצא המבוטח, גם אם יהיה בלב שטח טרשי בחבל אילות, החבל הדרומי ביותר בישראל, וגם אם ייתקע במרכזו של מסלול מיוער וירוק בגולן, אי שם בצפונה של ישראל.
 
המשמעות של חברת שירותי דרך וגרירה, עבור אלו המתעתדים לנסוע לטיול, לחופשה או סתם לעבור מעיר לעיר לצורך פגישות עסקיות וצרכי עבודה, היא רבה ומהותית. ידוע שזמן הוא כסף, ובמקרה של טיול משפחתי, הזמן הוא גם קריטי מבחינת סבלנות הילדים, היכולת לספק להם את מה שהם זקוקים לו, דוגמת מים או הגנה מקור וחום, וגם מבחינת הסבלנות והסיבולת האישית שלנו, ההורים, שרואים איך חופשת החלומות הופכת לחופשת בלהות. כאשר יודעים כי מאחורינו חברת שירותי דרך וגרירה אמינה ומנוסה כמו חברת מ.מ.ס.י שירותי דרך, מד הלחץ יורד, הביטחון חוזר ואפשר, אפילו, ליהנות מההרפתקה הקטנה שהחלה לה לפתע פתאום. 
 
כמה נקודות חשובות שיש להקדיש להן תשומת לב בעת מצב של היתקעות עם הרכב, גם כאשר מדובר על נהג בודד וכמובן כאשר מדובר על אחריות על משפחה וילדים, הן נקודות של זהירות בדרכים, אשר חשוב לשמור עליהן גם אם נדמה שאין מה לעשות ועדיף להישאר ברכב עד לבוא המחלצים. נקודה ראשונה היא לנסות, עד כמה שאפשר, להביא את הרכב לשולי הכביש ולא להשאירו במרכז נתיב או במקום שבו יש סכנה לבטיחות ולרציפות התנועה.
 
יש לשים משולש אזהרה במרחק של כמה מאות מטרים מהרכב התקוע ולהלביש את כל נוסעי הרכב בחליפות צהובות. במידה ויש חשמל ברכב, יש להדליק אורות מהבהבים ולהתרחק מעט מהרכב, לכיוון ההפוך לכביש, על מנת להימנע ממצב של רכבים מחליקים או מהירים מדי. כאשר מגיע נציג חברת שירותי הדרך, אין צורך לרוץ אליו ולנופף בידיים, הוא כבר יראה אתכם, יוודא שהוא לא עוצר במקום לא בטיחותי או מסוכן ויסביר לכם מה לעשות באופן בטוח, אחראי ומקצועי. אחרי הכל, או לפני הכל, הדבר הכי חשוב הוא הבריאות והביטחון שלכם.
 
חזרה


דף הבית | שירותי דרך | חילוץ רכבים | תיקוני דרך | תיקון תקר | החלפת מצברים | אספקת דלק | תיקון שמשות | השכרת רכב