משרד ראשי: 03-6148523 | מוקד שירות 24 שעות: 5202*עקבו אחרינו בפייסבוק

כתבות ומאמרים

שירותי רכב- תמיד לצד הנהג

כתבות ומאמרים >>

שירותי רכב- תמיד לצד הנהג

יציאה לנסיעה, קצרה כארוכה, מלווה תמיד באיזשהו חשש או דאגה ומדובר על דבר חיובי ביותר כי, הרי, אין דבר מסוכן יותר משאננות ומקלות דעת כאשר עוסקים בדבר שהוא אמנם שגרתי ויומיומי עבורנו, אך יכול, באותה המידה, להפוך לקטלני ולמסוכן לנו ולאחרים ברגע אחד.

הסכנות והדילמות הקשורות בנהיגה ברכב אינן קשורות ברובן, למרבה המזל, בפגיעות גוף ונזקים פיזיים, אלא לכשלים טכניים, לתקלות מכאניות ולפגיעות בגוף הרכב או באחד מרכיביו החיוניים, אלמנטים שאינם מאפשרים, למעשה, המשך נסיעה בטיחותית ובטוחה, ומחייבים שימוש בחברה המספקת שירותי רכב מקצועיים ומגוונים, דוגמת חברת ממסי שירותי דרך, אשר מעניקה למבוטחים שלה מעטפת ביצועים מושלמת ושלמה בכל מה שנוגע לחילוץ רכבים תקועים, החלפת פנצ'רים ותפעול תקלות בשטח, כמו גם שרותי גרירה לכל מוסך ולכל מקום שאליו יבחר בעלי הרכב לגרור את הרכב שלו להמשך תיקון ובדיקות.

למרות שמאז ומתמיד היה ברור כי אספקת שירותי רכב מקצועיים לנהגים היא צורך נדרש ומהותי, ולמרות שכבר שנים ארוכות קיימות חברות המעניקות ללקוחות פרטיים ועסקיים שירותי רכב ושירותי דרך שונים, רק בשנים האחרונות הבינו הרשויות והגורמים הרשמיים השונים כי עליהם לספק, במקומות ייעודיים ובעייתיים, אפשרות לחילוץ ולסיוע בעת הצורך, וכך ניתן לראות, פעמים רבות, ניידות של סיוע וחילוץ לאורך כביש 6 ובזמן האחרון גם לאורך כבישים מועדים לפורענות כגון כביש 443 וכבישים בצפון, שם משמעות ההיתקעות עם הרכב עלולה להיות קריטית ופרובלמאטית מבחינה בטיחותית ופיזית.
 
כאשר חושבים על עשיית מנוי לחברה המספקת שירותי רכב ודרך, חשוב לעמוד על מספר אלמנטים ופרמטרים מקצועיים שונים, שיכולים לייעל ולשפר את אופן הטיפול ואת אופן התפעול בשעת צרה ושהיעדרם עלול לגרום, ללא אשם בחברה, לעיכובים או לעוגמות נפש לא פשוטות.
 
אחד האלמנטים הברורים מאליהם, שיש לדאוג שייכללו בכל חוזה בין חברת שירותי רכב לבין הלקוח, הוא הרכב החלופי שיסופק ללקוח במקרה של צורך בגרירת רכב או בתיקון ממושך שלו. היום החברות הגדולות, דוגמת מ.מ.ס.י שירותי דרך, המשתייכת לענקית ציי הרכב אלבר, מספקות רכב חלופי שווה ערך ונוח ללקוחות כבר בעת הגרירה, דבר שמאפשר המשך פעילות כמעט מיידי, ללא צורך בביטול פגישות, שינוי תוכניות או פגיעה בסדר היום, מעבר למה שכבר נפגע.
 
חברת מ.מ.ס.י שירותי דרך מספקת למבוטחיה, ואין זה דבר נפוץ או מובן מאליו, גם שירותי ייעוץ משפטי והדרכה טכנית בכל הנוגע לנהיגה או לרכב, כחלק אינטגראלי מהשירות למבוטח ומהדאגה לרווחתו. כחברה הוותיקה ביותר בישראל לאספקת שירותי דרך שונים, וכחברה שגדלה עם ישראל ועם נהגיה, אנו רואים את הלקוחות שלנו, את המבוטחים ואת כלל הנהגים כחלק מאיתנו ולכן מתחייבים לעשות מעל ומעבר על מנת לשרת אותם בצורה האופטימאלית, האידיאלית והיעילה ביותר שאפשר.
 
צוות המחלצים והמסייעים של חברת מ.מ.ס.י שירותי דרך, וכל אותם אלו שפועלים, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ו-364 ימים בשנה (בכל זאת, יום כיפור), הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מיומנים, מנוסים ובעלי רמת שירות גבוהה ואיכותית, ובכך מובטח כי לא רק התוצאה תהיה משביעת רצון, אלא גם הדרך אליה- באחריות מלאה.
 
חזרה


דף הבית | שירותי דרך | חילוץ רכבים | תיקוני דרך | תיקון תקר | החלפת מצברים | אספקת דלק | תיקון שמשות | השכרת רכב